Kim jesteśmy?

WNCL to butikowa firma doradcza wyspecjalizowana w strategicznym zarządzaniu HR. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy zapewniamy  wsparcie w osiąganiu wyznaczonych celów w obszarze zarządzania ludźmi. Wspieramy firmy różnych branż i wielkości w rozwiązywaniu ich problemów biznesowych.

Zorientowanie na biznes to sedno naszego działania i nasza silna kompetencja w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań w obszarze HR. Jesteśmy przekonani, że każde działanie w obszarze HR ma swój konkretny i realny wpływ na biznes. Projektując zatem rozwiązania, bazujemy na naszej wiedzy strategicznej, rozumieniu modelu biznesowego, mechanizmów działania całej organizacji oraz psychologii funkcjonowania jednostki.

Choć za każdego klienta odpowiedzialny jest jeden partner, wszystkie kompleksowe, kluczowe czy trudne zadania omawiamy w zespole. Co wiele głów, to nie jedna. W ten sposób nasze rozwiązania są lepsze i zabezpieczają więcej potencjalnych ryzyk.

więcej

Dlaczego to robimy?

Od zawsze zależało nam na podnoszeniu jakości zarządzania w Polsce. Traktujemy to jako naszą misję.

Wierzymy, że robienie rzeczy sprawniej, lepiej i  z większym sensem dla wszystkich (zarządów, pracowników, dostawców) sprawia większą przyjemność, bo przekłada się na lepsze wyniki i mniej codziennych sytuacji stresowych.

Nie teoretyzujemy i nie spędzamy godzin nad Power Pointem i bezproduktywnych spotkaniach. Zabieramy się do pracy i dostarczamy.

To dla nas najważniejszy element sukcesu i silny fundament naszej marki.

Co oznacza WNCL?

To pierwsze litery wartości, które opisują filozofię naszego działania i jednocześnie charakteryzują Klientów, z którymi mamy przyjemność współpracować:

W - Winning
Projektujemy rozwiązania, dzięki którym nasi Klienci wygrywają.

N - Novelty
Łamiemy schematy. Nowe wyzwania wymagają nowych pomysłów. Świeżość wygrywa!

C - Courage
Wygrywanie wymaga odwagi. Odwagi kwestionowania status quo lub przekonań. Nie boimy się mierzyć z tym zadaniem.

L - Leadership
W działaniu jesteśmy liderami i bierzemy na siebie odpowiedzialność za wynik.

WNCL to też akronim nazwiska założycielki firmy - Iwony Wencel. To od niej wszystko się zaczęło 10 lat temu, a jej nazwisko jest swoistym gwarantem jakości naszej firmy!

Nasz team


Iwona Wencel

Właściciel i prezes firmy WNCL Sp. z o.o. Od ponad 20 lat związana z zagadnieniami zarządzania zasobami ludzkimi, przez 10 lat sprawując funkcję zarządcze w dużych, międzynarodowych korporacjach. Czytaj więcej


Piotr Cwalina

Ponad 20lat pracy w HR w rolach Dyrektora Personalnego oraz Szefa Wynagrodzeń w Polsce i zagranicą. Czytaj więcej