Nasz zespół

Iwona Wencel

Iwona Wencel

Właściciel i prezes firmy WNCL Sp. z o.o. Blisko 25 lat doświadczeń w HR, przez wiele lat sprawując funkcję zarządcze w dużych, międzynarodowych korporacjach. Posiada duże doświadczenie w pracy z branżami: FMCG, farmaceutycznej, finansowej, mediowej, e-commerce, przemysłowej.

HR to jej prawdziwa pasja. Od 15 lat prowadzi własną firmę specjalizującą się w outsourcingu strategicznej funkcji personalnej, w modelu Dyrektora Personalnego na godziny. Pionier wdrażania modelu HR Business Partneringu w Polsce. Certyfikowany facylitator Master Trainer Institute z dużym doświadczeniem w prowadzeniu sesji strategicznych oraz procesów Team Excellence dla zarządów firm. Twórca Ogólnopolskiego Centrum Interwencyjnego, pierwszej w Polsce zewnętrznej linii etycznej dla sygnalistów (whistleblowing). Wyróżniona w pierwszym Konkursie „Bizneswoman Roku”.

Piotr Cwalina

Piotr Cwalina

Ponad 20 lat doświadczenia w HR w rolach Dyrektora Personalnego oraz Szefa Wynagrodzeń w Polsce i za granicą. Wykładowca uczelni Łazarskiego na podyplomowych studiach C&B.

Prze pierwsze 10 lat rozwijał swoją karierę w obszarze C&B w topowych firmach doradczych (Neumann, PwC, IBM, Hay Group). Następna dekada to już praca w branży FMCG, w Polsce i za granicą na zarządczych stanowiskach HR & C&B (Grupa Heineken). Po powrocie do Polski jako Dyrektor HR otwiera oddział międzynarodowej firmy z branży BPO, a potem w branży logistycznej, gdzie zdobywa dodatkowe doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu od zera wszystkich kluczowych procesów zarządzania ludźmi. We współpracy z biznesem, jako inżynier z wykształcenia, doskonale łączy swoją wiedzę i umiejętności z zakresu „miękkiego” i „twardego” HR. Wielki pasjonat modelu HR Business Partneringu.

Anna Grzywaczyk

Anna Grzywaczyk

Menadżer i konsultant z ponad 20 letnim doświadczeniem dotyczącym zarówno budowania i zarządzania funkcją handlową, zarządzania projektami społecznymi jak i doradztwa we wdrażaniu projektów HR.

Rozumienie zasad działania biznesu, wrażliwość na potrzeby pracowników, duże doświadczenie w zakresie zarządzania, budowania strategii zarówno handlowych jak i HR, przekłada na skuteczne i wartościowe rozwiązania a także doskonałe prowadzenie projektów dla firm zarówno w fazie start-up jak i dojrzałych struktur. Ma doskonałą zdolność diagnozowania sytuacji problemowych oraz rekomendowania nieoczywistych rozwiązań. Szczególnie specjalizuje się w budowaniu procesów biznesowych i HR oraz projektowaniu i prowadzeniu sesji warsztatowych dla kadry zarządzającej.
Certyfikowany trener metody Design Thinking oraz stylu myślenia i działania FRIS®

więcej

Dlaczego to robimy?

Dlaczego?

Może to górnolotne, ale  wierzymy, że możemy zmieniać świat, wdrażając najlepsze rozwiązania HR, które czynią firmy silniejszymi a ludzi szczęśliwszymi.

Od zawsze nam na tym zależało i traktujemy to, jako naszą misję.

To dla nas najważniejszy element sukcesu i silny fundament naszej marki.

Wartości WNCL

WNCL to pierwsze litery wartości, które opisują filozofię naszego działania i jednocześnie charakteryzują Klientów, z którymi mamy przyjemność współpracować:

W Winning
Projektujemy rozwiązania, dzięki którym nasi Klienci wygrywają.

NNovelty
Łamiemy schematy. Nowe wyzwania wymagają nowych pomysłów. Świeżość wygrywa!

CCourage
Wygrywanie wymaga odwagi. Odwagi kwestionowania status quo lub przekonań. Nie boimy się mierzyć z tym zadaniem.

LLeadership
W działaniu jesteśmy liderami i bierzemy na siebie odpowiedzialność za wynik.

WNCL to też akronim nazwiska założycielki firmy – Iwony Wencel. To od niej wszystko się zaczęło 10 lat temu, a jej nazwisko jest swoistym gwarantem jakości naszej firmy!