Partnerzy

Iwona Wencel

Prezeska i właścicielka firmy WNCL Sp. z o.o.  HR Executive z blisko 25 letnim doświadczeniem zdobywanym zarówno jako senior menedżer, strategiczny partner jaki i doradca dla wielu firm polskich i międzynarodowych różnych branż, wielkości i struktury własnościowej, włączając organizacje państwowe i NGOs. 

Pasjonatka, propagatorka i pionier wdrażania modelu HR Business Partneringu w Polsce.  Twórczyni Ogólnopolskiego Centrum Interwencyjnego, pierwszej w Polsce zewnętrznej linii etycznej dla sygnalistów (whistleblowing).

Autorka książki „#HROdNowa. 10 postaw na nowe czasy”.  Founderka start-upu w sektorze edutech, platformy HR Power Mentor, dostarczającej programy rozwojowe dla HR.

Nagrodzona Wyróżnieniem Specjalnym w pierwszym Konkursie Bizneswoman Roku Fundacji „Sukces pisany szminką”.

Piotr Cwalina

Ponad 25 lat doświadczenia w HR w rolach Dyrektora Personalnego oraz Szefa Wynagrodzeń w Polsce i za granicą. Wykładowca uczelni Łazarskiego na podyplomowych studiach C&B.

Przez pierwsze 12 lat rozwijał swoją karierę w obszarze C&B w topowych firmach doradczych (Neumann, PwC, IBM, Hay Group). Następna dekada to już praca w branży FMCG, w Polsce i za granicą na zarządczych stanowiskach HR & C&B (Grupa Heineken). Po powrocie do Polski jako Dyrektor HR otwiera oddział międzynarodowej firmy z branży BPO, a potem w branży logistycznej, gdzie zdobywa dodatkowe doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu od zera wszystkich kluczowych procesów zarządzania ludźmi. We współpracy z biznesem jako inżynier z wykształcenia, doskonale łączy swoją wiedzę i umiejętności z zakresu „miękkiego” i „twardego” HR.

Wielki pasjonat modelu HR Business Partneringu.

Anna Grzywaczyk

Menadżerka i konsultantka z ponad 25 letnim doświadczeniem posiadająca ugruntowaną i wszechstronną praktykę w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu oraz w budowaniu strategii HR. Ma doświadczenie w organizacji projektów i przedsiębiorstw w fazie start-up jak i dojrzałych organizacji.

Związana z WNCL od 2011. Specjalizuje się w budowaniu procesów biznesowych i HR, projektowaniu i prowadzeniu sesji warsztatowych dla kadry zarządzającej i HR. We współpracy z Klientem skupia się na pragmatycznych rozwiązaniach i rekomendacjach scenariuszowych. Prowadząca autorskie projekty WNCL: asessment/develpment center dla HR Biznes Partnerów oraz grę strategiczną HRM Bottom Line. Zaangażowana w obszar design managementu.

Mentorka/coach dla kadry menedżerskiej wspierająca poprawę osobistej efektywności w procesie nowej roli, zmian w organizacji.

Certyfikowana trenerka metodologii FRIS®, MPA oraz Design Thinking.

więcej

Dlaczego to robimy?

Dlaczego?

Może to górnolotne, ale  wierzymy, że możemy zmieniać świat, wdrażając najlepsze rozwiązania HR, które czynią firmy silniejszymi a ludzi szczęśliwszymi.

Od zawsze nam na tym zależało i traktujemy to, jako naszą misję.

To dla nas najważniejszy element sukcesu i silny fundament naszej marki.

Wartości WNCL

WNCL to pierwsze litery wartości, które opisują filozofię naszego działania i jednocześnie charakteryzują Klientów, z którymi mamy przyjemność współpracować:

W Winning
Projektujemy rozwiązania, dzięki którym nasi Klienci wygrywają.

NNovelty
Łamiemy schematy. Nowe wyzwania wymagają nowych pomysłów. Świeżość wygrywa!

CCourage
Wygrywanie wymaga odwagi. Odwagi kwestionowania status quo lub przekonań. Nie boimy się mierzyć z tym zadaniem.

LLeadership
W działaniu jesteśmy liderami i bierzemy na siebie odpowiedzialność za wynik.

WNCL to też akronim nazwiska założycielki firmy – Iwony Wencel. To od niej wszystko się zaczęło 10 lat temu, a jej nazwisko jest swoistym gwarantem jakości naszej firmy!