Dyrektor personalny na godziny

Brzmi intrygująco? Cieszymy się! To idealny rodzaj współpracy dla organizacji, która nie ma rozwiniętej funkcji HR, a chciałaby ją stworzyć. Również w sytuacjach nowych, niestandardowych, wymagających świeżego podejścia i silnych kompetencji w obszarze zarządzania ludźmi.

W jasno uzgodnionym z Klientem czasie przejmujemy odpowiedzialność za cały obszar HR, wchodząc w rolę Dyrektora Personalnego. Ściśle współpracujemy z zespołem zarządzającym i realizujemy uzgodnione cele. W sytuacji, gdy jesteśmy odpowiedzialni za zespół HR, rozwijamy go, by mógł kontynuować i utrzymać rezultaty wspólnej pracy po zakończeniu projektu. Dzięki temu pozostawiamy w organizacji inną jakość działań HR.

W jakich sytuacjach?

  • odejście menedżera HR
  • potrzeba lokalnej ekspertyzy w międzynarodowych organizacjach
  • urlop rodzicielski
  • wprowadzenie nowego standardu działania HR
  • transformacja z etapu „start up” do organizacji dojrzałej

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami

Jak to się odbywa?

W zależności od organizacji i potrzeb, dedykowany Partner WNCL pracuje 1 do 3 dni w tygodniu przez okres 6 -12 miesięcy.

Nie pracujemy w pełnym wymiarze godzin. Dlaczego? Ponieważ szanujemy czas i pieniądze naszego Klienta i angażujemy się w działania strategiczne.

Szybko przekazujemy wiedzę do wyznaczonej osoby lub zespołu, aby zabezpieczyć działania operacyjnie podczas dni naszej nieobecności.